En Özgün iyi Yeni müzik Radyo Shema'da

Demokratik bir ülke olma yolunda özgürlüklere katkıda bulunan saygın varlığı ile iyiye hizmet eden;
Herkese, her inanca saygı duyan, özgür iradeye inanan insanların özgürce karar verebilecekleri bir dünya için çalışan, dinleyicilerini her anlamda önemseyen, onlara değer veren radyo!

HAKKIMIZDA

Müziğin gücü yadsınamaz. Müziğin insan üzerindeki etkisi ise tahmin edilenden daha fazladır… İyi ve kaliteli müzik insanın içindeki duyguları harekete geçirir. İyi ve Kaliteli müzik, yaşamı daha keyifli hale getirir. Müzik, insan yaşamında olumlu etkiler bırakır.

Radio Shema’nın amacı, “iyi ve kaliteli müzik” yayınlayarak dinleyicilerine sevgiyi ve esenliği aktarmaktır.

Yıllardır, kılı kırk yararak, özenle, dinleyicilerimiz için temiz ve esenlik veren tınılar, müzik parçaları seçiyor ve yine siz değerli dinleyicilerimizin beğenisine sunmaya çalışıyoruz.

Var olduğumuz sürece bu huzurlu ve kaliteli müziğin sürekliliğini sağlamaya çalışacağız.

Her gün canlı olarak haber programları ve diğer canlı yayın programlarımızı yayınlamaktayız. Bununla birlikte internet yayınımızla da içeriklerimizi zenginleştiriyoruz.

 Farklı müziklerle sizlere farklı tatlar sunmak istiyoruz. Aynı zamanda yayınladığımız özel programlarımızla da sizi farklı dünyalara taşımak istiyoruz.

 

Radio Shema’nın diğer bir misyonu ise renkliliğin, çok sesliliğin savunucusu olmaktır. Her yaş gurubundan, her kesimden insanın dinlemekten zevk aldığı Radio Shema, sizin yaşamınızda da bir fark yaratacaktır…

 

Umarız Radio Shema’yı keşfetmek ve Radio Shema’da kalmak için sizin de yeterince nedeniniz vardır…

 

Bizler her daim burada, FM 98’de sizleri bekliyor olacağız…

 

Radio Shema Genel Müdürü

Soner Tufan

 

Biz hazırız ya siz!

Reklamlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz!