Radyo Shema'da En Özgün iyi Yeni müzik

Demokratik bir ülke olma yolunda özgürlüklere katkıda bulunan saygın varlığı ile iyiye hizmet eden;
Herkese, her inanca saygı duyan, özgür iradeye inanan insanların özgürce karar verebilecekleri bir dünya için çalışan, dinleyicilerini her anlamda önemseyen, onlara değer veren radyo!

HAKKIMIZDA

Müziğin gücü, yadsınamaz. Müziğin etkisi ise tahmin edilenden daha fazladır… İyi müzik insanın içindeki güçleri harekete geçirir. İyi müzik yaşamı daha keyifli hale getirir. Müzik, insan yaşamında olumlu etkiler bırakır.

Radio Shema, “iyi müzik” yayımlamak istiyor. İyi müzikle dinleyicilerine sevgiyi ve esenliği aktarmak istiyor. Bu amaçla yıllar boyu kılı kırk yararcasına büyük bir özen ve dikkatle, müzik parçaları seçiyor; siz dinleyicilerimiz için temiz ve esenlik veren tınıları zevkinize sunmaya çalışıyoruz. Var olduğumuz sürece bu huzur dolu ve kaliteli müziğin sürekliliğini sağlamak için çalışacağız.

Her gün canlı olarak yayımladığımız haber ve diğer canlı yayın programlarımız ile bunun yanısıra internet yayınımızla da artık daha zengin bir içeriğe sahibiz. Farklı müziklerle sizlere farklı tatlar sunmak istiyoruz. Aynı zamanda programlarımızla sizi farklı dünyalara taşımak istiyoruz.

Radio Shema olarak çok önemli bir misyonumuz var. Renkliliğin, çok sesliliğin, farklı inanç ve düşüncelerin savunucusuyuz. Her yaş gurubundan, her kesimden insanların dinlemekten zevk aldığı Radio Shema sizin yaşamınızda da bir fark yaratacaktır…

Umarız Radio Shema’yı keşfetmek ve Radio Shema’da kalmak için sizin de yeterince nedeniniz vardır…

Bizler her daim burada, FM 98’de sizleri bekliyor olacağız…

Radio Shema Genel Müdürü
Soner Tufan

Biz hazırız ya siz!

Reklamlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz!