Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Öncelikle yayıncıyız.

haberi, iyi müziği, kültür, sanat ve edabiyat da yelpazemizin içindedir.

RADYO

Nesillerden beri süregelen bir kültürü tanımlamaktadır Radyo... Radyo sayesinde dünyada yaşanan gelişmelerden haberdar olurken aynı zamanda birçok konu hakkında da bilgi edinebiliriz. Haberler, sohbetler, müzikler ve radyo tiyatroları… Bizim diğer radyolardan farkımız ve misyonumuz ise Türkiye’deki Hristiyan inancına sahip insanlara hitap etmek; ama aynı zamanda Hristiyanlığı merak eden kitleye de elde etmek istediği bilgiyi sunmak.

Reklam & produksiyon

Televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde ve çoğu internet sitelerinde karşılaştığınız reklamlar, pazarlamada büyük öneme sahiptir. Reklam, tüketicide etki bırakmak ve ürünü/hizmeti tanıtmak amacıyla yapılır. Dolayısıyla tüketiciler ve işletmeler açısından önemlidir. İyi bir reklamın ilgi çekici, şaşırtıcı, özgün ve yaratıcı olması gerekir.

Albüm

Müzik ruhun gıdasıdır derler ya, Onun gibi bu doğal ihtiyacımızı karşılamak için en özel ve eşsiz müzikleri bir araya toplayabileceğimiz albüm çalışmalarımıza başladık. Bu çalışmaları yaparken çalışma arkadaşlarımızın mesleki olarak en iyileri olmasına özen gösteriyoruz.

Stüdyo Kiralama

Hayal gücü, imgelem zihinsel görüntüler oluşturabilme veya birinin zihninin içinde kendiliğinden görüntüler üretebilme yetisidir. Gerek deneyimlere anlam vermeye gerekse bilgiyi anlamaya katkıda bulunur; öğrenme sürecinde önemli bir rol oynar. Paylaştıkça yeni güzelliklerin ortaya çıkacağına inanıyoruz ve kapılarımızı sizlere açmak istiyoruz.

Seslendirme​

Seslendirme sanatçılarının önemi yadsınabilir mi? Çizgi film karakterlerinden şampuan reklamlarına, radyo anonslarından telefon karşılama mesajlarına kadar her yerde onların emeği var. Seslendirmenin önemli olduğu bir diğer popüler konu ise film anlatıcılığıdır. Önemli olan da seslendirme yaparken seslendiren kişinin, ses renginin hayat verdiği karakterle özdeşleşmesidir. Bizde bunu önemi göz ardı etmeyerek işinde uzman kişilerle çalışıyoruz.

bizimle iletişime geçebilirsiniz!